

2 153 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РЕЙМОНД МИРО-МАРК ДУБ АРТІЗАН/АНТРАЦИТ
Дзеркало настінне Реймонд Миро-Марк – елемент модульної спальні Реймонд від українського виробника. Компактне та елегантне дзеркало прямокутної форми. Дзеркало виконане без рами. Дзеркало Реймонд поєднуватиметься з будь-яким стилем і стане прикрасою Вашого інтер'єру.
Спальня Реймонд (Raymond) вражає своєю елегантністю та комфортом, миттєво притягує погляди. Вона поєднує колірну гармонію Дуба Артизан та Матового Антрациту, створюючи чудову комбінацію сучасних трендових фактур. Поєднання цих двох кольорів у спальні Реймонд створює інтригуючий контраст, що надає спальні вишуканості та стилю. Теплота та природність Дуба Артизан зустрічаються із сучасністю та елегантністю Матового Антрациту, створюючи гармонійне поєднання. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм.
Комфортно, стильно та якісно – це поєднання можливе! І втілено у спальні Реймонд від MiroMark.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | Без рамы |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Салоны красоты, Для дома, Для офиса |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Толщина | 22 мм |
| Ширина | 900 мм |