


6 591 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РЕЙМОНД МИРО-МАРК ДУБ АРТІЗАН/АНТРАЦИТ
Комод Реймонд 4Ш MiroMark – практичний комод у стилі модерн від відомого виробника з України. Фасад та корпус комоду виконані із спеціальної меблевої ламінованої ДСП. Дизайнери обрали кольори для його забарвлення – Дуб Артізан та Антрацит. Комод має чотири висувні шухляди для зберігання речей.
Спальня Реймонд (Raymond) вражає своєю елегантністю та комфортом, миттєво притягує погляди. Вона поєднує колірну гармонію Дуба Артизан та Матового Антрациту, створюючи чудову комбінацію сучасних трендових фактур. Поєднання цих двох кольорів у спальні Реймонд створює інтригуючий контраст, що надає спальні вишуканості та стилю. Теплота та природність Дуба Артизан зустрічаються із сучасністю та елегантністю Матового Антрациту, створюючи гармонійне поєднання. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм.
Комфортно, стильно та якісно – це поєднання можливе! І втілено у спальні Реймонд від MiroMark.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Антрацит, Дуб артизан |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 85 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Ширина комода | 110 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |