


2 839 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РЕЙМОНД МИРО-МАРК ДУБ АРТІЗАН/АНТРАЦИТ
Тумба приліжкова Реймонд – елемент модульної спальні Реймонд від відомого виробника з України. Тумба має 2 висувні шухляди для зберігання речей. Корпус та фасад тумби виготовлені з ламінованої ДСП, у кольоровому варіанті: Дуб Артізан та Антрацит.
Спальня Реймонд (Raymond) вражає своєю елегантністю та комфортом, миттєво притягує погляди. Вона поєднує колірну гармонію Дуба Артизан та Матового Антрациту, створюючи чудову комбінацію сучасних трендових фактур. Поєднання цих двох кольорів у спальні Реймонд створює інтригуючий контраст, що надає спальні вишуканості та стилю. Теплота та природність Дуба Артизан зустрічаються із сучасністю та елегантністю Матового Антрациту, створюючи гармонійне поєднання. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм.
Комфортно, стильно та якісно – це поєднання можливе! І втілено у спальні Реймонд від MiroMark.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Дуб артизан |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 47 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Ширина тумбы | 55 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |