


4 257 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РОСЕЛЛА МИРО-МАРК РАДІКА БЕЖ
Дзеркало Роселла Миро-Марк – шикарне дзеркало в класичному стилі, елемент модульної системи Роселла. Дзеркало незвичайної форми, оброблене витонченим різьбленням. Матеріал рами з високоякісної меблевої ламінованої ДСП. Колір рами – бежевий. Прекрасний вибір для тих, хто цінує оригінальний дизайн та практичність.
Колекція Роселла (Rosella) у кольорі Радіка Беж – це вдосконалена модель спальні в класичному стилі. Фігурні фасади, декоративне різьблення, дзеркала з елементами художньої матованої обробки та плавні класичні форми надають спальні особливий затишок та витонченість. Для виробництва кожного елемента меблів використовуються лише якісні та надійні матеріали. Корпус спальні виготовлений з ламінованої ДСП товщиною 18 мм, фасад із тришарового високоглянцевого покриття, висушеного під ультрафіолетовими променями, ламінованої ДСП 18 мм. Фурнітура представлена металевими класичними ручками, висувні шухляди з трискладовими кульковими підвищеною міцністю телескопічними напрямними повного висування.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Для дома, Для офиса, Для ванной комнаты, Салоны красоты |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | ЛДСП |
| Цвет | Бежевый |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 960 мм |
| Толщина | 70 мм |
| Высота | 1120 мм |