


14 773 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РОСЕЛЛА МИРО-МАРК РАДІКА БЕЖ
Комод Роселла 5Ш Миро-Марк – комод незвичайної форми, оброблений витонченим різьбленням. Фасад та корпус комоду виконані із спеціальної меблевої ламінованої ДСП. Дизайнери обрали колір для його забарвлення – Радіка Беж. Комод має 5 висувних шухляд з трискладовими кульковими підвищеною міцністю телескопічними напрямними повного висування.
Колекція Роселла (Rosella) у кольорі Радіка Беж – це вдосконалена модель спальні в класичному стилі. Фігурні фасади, декоративне різьблення, дзеркала з елементами художньої матованої обробки та плавні класичні форми надають спальні особливий затишок та витонченість. Для виробництва кожного елемента меблів використовуються лише якісні та надійні матеріали. Корпус спальні виготовлений з ламінованої ДСП товщиною 18 мм, фасад із тришарового високоглянцевого покриття, висушеного під ультрафіолетовими променями, ламінованої ДСП 18 мм. Фурнітура представлена металевими класичними ручками, висувні шухляди з трискладовими кульковими підвищеною міцністю телескопічними напрямними повного висування.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 125 см |
| Глубина комода | 52 см |
| Высота комода | 113.7 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |