



25 517 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РОСЕЛЛА МИРО-МАРК РАДІКА БЕЖ
Ліжко двоспальне Роселла Люкс Миро-Марк - розкішне ліжко з м'яким узголів'ям, виглядає як справжнє королівське ложе. Узголів'я та ізніжжя ліжка з витонченими вигинами, прикрашені оригінальним шикарним різьбленням і шовкографічним малюнком. У виробничому процесі для створення основного каркасу та фасадних елементів використовувався надійний матеріал – ламінована ДСП, що надає довговічності та міцності меблям. Представлене у кольорі - Радіка Беж. Ліжко комплектується підйомним механізмом із каркасом, є ніша для білизни.
Матрац у комплект не входить, купується окремо.
Колекція Роселла (Rosella) у кольорі Радіка Беж – це вдосконалена модель спальні в класичному стилі. Фігурні фасади, декоративне різьблення, дзеркала з елементами художньої матованої обробки та плавні класичні форми надають спальні особливий затишок та витонченість. Для виробництва кожного елемента меблів використовуються лише якісні та надійні матеріали. Корпус спальні виготовлений з ламінованої ДСП товщиною 18 мм, фасад із тришарового високоглянцевого покриття, висушеного під ультрафіолетовими променями, ламінованої ДСП 18 мм. Фурнітура представлена металевими класичними ручками, висувні шухляди з трискладовими кульковими підвищеною міцністю телескопічними напрямними повного висування.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Розміри спального місця:
Габаритні розміри ліжка:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Основание | Ламели |
| Размер спального места | 180х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 180х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 125 см |
| Длина кровати | 215.2 см |
| Ширина кровати | 201 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | ДСП ламинированная |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |