

1 624 ₴
Стіл туалетний Еко 1 з відкидним дзеркалом та шухлядою 80x50 см урізноманітнить дизайн будь-якої спальної кімнати, роблячи її більш затишною, вишуканою, надаючи їй додаткову зручності і комфорту. Столик дуже функціональний всередині під стільницею знаходиться дзеркало, яке піднімається при необхідності, в середині можна вмістити всі необхідні жіночі штучки – косметику, креми, гребінці, шпильки, біжутерію, аксесуари та інші дрібниці.
Загальні габарити:
Розміщення: підлогове
Колір стільниці: Німфея Альба
Колір фасаду: Німфея Альба
Колір корпусу: Німфея Альба
Форма: пряма
Наявність дзеркала: є
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом зеркала | 120 см |
| Высота столика с учетом столешницы | 70 см |
| Глубина столика | 50 см |
| Длина столика | 80 см |