


6 442 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РОСЕЛЛА МИРО-МАРК РАДІКА БЕЖ
Тумба приліжкова Роселла Миро-Марк із трьома висувними шухлядами - елемент модульної системи Роселла від відомого виробника з України. Корпус та фасад тумби виконані із високоякісної меблевої ДСП. Дизайнери вибрали колір для її фарбування – Радіка беж. Тумба має 3 висувні шухляди з трискладовими кульковими підвищеною міцністю телескопічними напрямними повного висування.
Колекція Роселла (Rosella) у кольорі Радіка Беж – це вдосконалена модель спальні в класичному стилі. Фігурні фасади, декоративне різьблення, дзеркала з елементами художньої матованої обробки та плавні класичні форми надають спальні особливий затишок та витонченість. Для виробництва кожного елемента меблів використовуються лише якісні та надійні матеріали. Корпус спальні виготовлений з ламінованої ДСП товщиною 18 мм, фасад із тришарового високоглянцевого покриття, висушеного під ультрафіолетовими променями, ламінованої ДСП 18 мм. Фурнітура представлена металевими класичними ручками, висувні шухляди з трискладовими кульковими підвищеною міцністю телескопічними напрямними повного висування.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Ножки | ЛДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 53.5 см |
| Глубина тумбы | 50.5 см |
| Высота тумбы | 66.4 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |