

40 859 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РОСЕЛЛА МИРО-МАРК РАДІКА БЕЖ
Розкішна шафа з дзеркалами Роселла 6Д Миро-Марк - елемент модульної системи Роселла від відомого виробника з України. Корпус та фасад шафи виготовлені з високоякісної меблевої ДСП. Представлений у кольорі - Радіка Беж. Містка шестидверна шафа оснащена відділами зі штангами для зручного зберігання суконь і верхнього одягу та полицями для дрібних речей. Двері шафи прикрашені декоративним різьбленням та візерунками шовкографії.
Колекція Роселла (Rosella) у кольорі Радіка Беж – це вдосконалена модель спальні в класичному стилі. Фігурні фасади, декоративне різьблення, дзеркала з елементами художньої матованої обробки та плавні класичні форми надають спальні особливий затишок та витонченість. Для виробництва кожного елемента меблів використовуються лише якісні та надійні матеріали. Корпус спальні виготовлений з ламінованої ДСП товщиною 18 мм, фасад із тришарового високоглянцевого покриття, висушеного під ультрафіолетовими променями, ламінованої ДСП 18 мм. Фурнітура представлена металевими класичними ручками, висувні шухляди з трискладовими кульковими підвищеною міцністю телескопічними напрямними повного висування.
Характеристики шафи:
Матеріал виготовлення шафи:
Колір:
Габаритні розміри шафи:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 6 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Количество зеркал | 4 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 3025 мм |
| Глубина шкафа | 720 мм |
| Высота шкафа | 2450 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | зеркало, ламинированная ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |