

1 593 ₴
Кухонний нерозкладний стіл доповнить будь-яку кухню та допоможе організувати її простір, звільнивши додаткову корисну площу. Це чудове поєднання хорошої якості та доступної ціни.
Загальні розміри:
Матеріали (корпус і фасади): ДСП
Кольори: дуб сонома, дуб трюфель, горіх, дуб крафт золотий, венге магія, німфея альба
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 800 мм |
| Ширина стола | 1180 мм |