

2 025 ₴
Стіл обідній 3 Світ Меблів -це нерозкладний стіл, що доповнить будь-яку кухню та допоможе організувати її простір, звільнивши додаткову корисну площу. Це чудове поєднання хорошої якості та доступної ціни.
Стіл допоможе раціонально використовувати простір, забезпечуючи високий рівень комфорту та зручності під час прийомів їжі.
Загальні розміри:
Матеріали (корпус і фасади): ДСП
Кольори: дуб сонома, дуб трюфель, горіх, дуб крафт золотий, венге магія, німфея альба
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге магия, Белый, Орех грецкий, Дуб венге, Дуб сонома |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1580 мм |
| Ширина стола | 900 мм |