

4 563 ₴
Комод 1 від компанії Світ Меблів – це компактний та практичний комод чорно-білих тонах, що ідеально підійде для зберігання особистих речей, в дитячу кімнату для зберігання іграшок, а також в передпокої чи вітальні.
Розміри
Характеристика:
Колір: чорно/білий
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глубина комода | 44 см |
| Высота комода | 103 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |