

3 187 ₴
Комод 2 від компанії Світ Меблів – це компактний та практичний комод, що ідеально підійде для зберігання особистих речей, в дитячу кімнату для зберігання іграшок, а також в передпокій чи вітальню. Натуральний колір комоду у кольорі дуб сонома підкреслить локонічність інтер'єру та додасть індивідуальності будь-якій кімнаті. Дизайн комоду з 4 місткими шухлядами без ручок створює враження легкості конструкції. Окрім цього ідеальним рішенням може стати розміщення комоду у передпокої, що дозволить зберігати речі не лише у шухлядах, але й на поверхні комоду. А дзеркало над комдом лише додасть витонченості простору.
Розміри
Характеристика:
Колір: дуб сонома
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глубина комода | 44 см |
| Высота комода | 80 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |