

2 153 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ТЕДДІ МИРО-МАРК ДУБ АРТІЗАН
Дзеркало настінне Тедді Миро-Марк – елемент модульної спальні Тедді від українського виробника. Компактне та елегантне дзеркало прямокутної форми. Дзеркало виконане без рами. Дзеркало Тедді поєднуватиметься з будь-яким стилем і стане прикрасою Вашого інтер'єру.
Новинка від Миро-Марк - спальня Тедді (Teddі) у кольорі Дуб Артізан. Дуб Артізан - це колір тепла і натурального відтінку дерева, який створить атмосферу затишку та гармонії у вашій спальні. Центральним елементом комплекту є ліжко з висувними шухлядами, що дозволяє максимально ефективно використовувати простір. М'яке узголів'я у коричневому кольорі є стильним акцентом, що чудово контрастує з дерев'яним відтінком Дубу Артізан. Це додає спальні елегантності та сучасності, створюючи комфорт для вашого відпочинку. Радимо разом з ліжком придбати приліжкову тумбу Тедді з трьома шухлядами, що доповнить функціональність та зручність вашої спальні. Ви зможете зберігати свої особисті речі та релаксувати в ліжку з усім необхідним під рукою. Велика 4-дверна шафа з дзеркальними дверцятами посередині додає функціональності до комплекту спальні Тедді. Ви зможете компактно організувати порядок для верхнього одягу, костюмів чи взуття. Комод з мінімалістичною ручкою має чотири шухляди, що надає додаткового простору для зберігання. Його універсальний дизайн і плавні лінії доповнюють загальний вигляд колекції, створюючи гармонійний інтер'єр. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм, фурнітура представлена алюмінієвими ручками чорного кольору.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | Без рамы |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для ванной комнаты, Салоны красоты, Для дома, Для офиса |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Толщина | 22 мм |
| Ширина | 900 мм |