


5 820 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ТЕДДІ МИРО-МАРК ДУБ АРТІЗАН
Комод Тедді 4Ш Миро-Марк – практичний комод у стилі модерн від відомого виробника з України. Фасад та корпус комоду виконані із спеціальної меблевої ламінованої ДСП. Дизайнери обрали колір для його забарвлення – Дуб Артізан. Комод має чотири висувні шухляди для зберігання речей.
Новинка від Миро-Марк - спальня Тедді (Teddі) у кольорі Дуб Артізан. Дуб Артізан - це колір тепла і натурального відтінку дерева, який створить атмосферу затишку та гармонії у вашій спальні. Центральним елементом комплекту є ліжко з висувними шухлядами, що дозволяє максимально ефективно використовувати простір. М'яке узголів'я у коричневому кольорі є стильним акцентом, що чудово контрастує з дерев'яним відтінком Дубу Артізан. Це додає спальні елегантності та сучасності, створюючи комфорт для вашого відпочинку. Радимо разом з ліжком придбати приліжкову тумбу Тедді з трьома шухлядами, що доповнить функціональність та зручність вашої спальні. Ви зможете зберігати свої особисті речі та релаксувати в ліжку з усім необхідним під рукою. Велика 4-дверна шафа з дзеркальними дверцятами посередині додає функціональності до комплекту спальні Тедді. Ви зможете компактно організувати порядок для верхнього одягу, костюмів чи взуття. Комод з мінімалістичною ручкою має чотири шухляди, що надає додаткового простору для зберігання. Його універсальний дизайн і плавні лінії доповнюють загальний вигляд колекції, створюючи гармонійний інтер'єр. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм, фурнітура представлена алюмінієвими ручками чорного кольору.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб артизан |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 83.5 см |
| Глубина комода | 47 см |
| Ширина комода | 110 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |