


3 332 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ТЕДДІ МИРО-МАРК ДУБ АРТІЗАН
Тумба приліжкова Тедді – елемент модульної спальні Тедді від відомого виробника з України. Тумба має 3 висувні шухляди для зберігання речей. Корпус та фасад тумби виготовлені з ламінованої ДСП, у кольоровому варіанті: Дуб Артізан.
Новинка від Миро-Марк - спальня Тедді (Teddі) у кольорі Дуб Артізан. Дуб Артізан - це колір тепла і натурального відтінку дерева, який створить атмосферу затишку та гармонії у вашій спальні. Центральним елементом комплекту є ліжко з висувними шухлядами, що дозволяє максимально ефективно використовувати простір. М'яке узголів'я у коричневому кольорі є стильним акцентом, що чудово контрастує з дерев'яним відтінком Дубу Артізан. Це додає спальні елегантності та сучасності, створюючи комфорт для вашого відпочинку. Радимо разом з ліжком придбати приліжкову тумбу Тедді з трьома шухлядами, що доповнить функціональність та зручність вашої спальні. Ви зможете зберігати свої особисті речі та релаксувати в ліжку з усім необхідним під рукою. Велика 4-дверна шафа з дзеркальними дверцятами посередині додає функціональності до комплекту спальні Тедді. Ви зможете компактно організувати порядок для верхнього одягу, костюмів чи взуття. Комод з мінімалістичною ручкою має чотири шухляди, що надає додаткового простору для зберігання. Його універсальний дизайн і плавні лінії доповнюють загальний вигляд колекції, створюючи гармонійний інтер'єр. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм, фурнітура представлена алюмінієвими ручками чорного кольору.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри тумби:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб артизан |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 56.1 см |
| Глубина тумбы | 38 см |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |