


10 185 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ТЕДДІ МИРО-МАРК ДУБ АРТІЗАН
Шафа Тедді 4Д - чотиридверна шафа, елемент модульної спальні Тедді від відомого виробника з України. Корпус та фасад шафи виготовлені з ламінованої ДСП. Представлений у кольоровому варіанті – Дуб Артизан. Шафа оснащена чотирма дверцятами, всередині шафи два відділення з двома полицями та двома штангами.
Новинка від Миро-Марк - спальня Тедді (Teddі) у кольорі Дуб Артізан. Дуб Артізан - це колір тепла і натурального відтінку дерева, який створить атмосферу затишку та гармонії у вашій спальні. Центральним елементом комплекту є ліжко з висувними шухлядами, що дозволяє максимально ефективно використовувати простір. М'яке узголів'я у коричневому кольорі є стильним акцентом, що чудово контрастує з дерев'яним відтінком Дубу Артізан. Це додає спальні елегантності та сучасності, створюючи комфорт для вашого відпочинку. Радимо разом з ліжком придбати приліжкову тумбу Тедді з трьома шухлядами, що доповнить функціональність та зручність вашої спальні. Ви зможете зберігати свої особисті речі та релаксувати в ліжку з усім необхідним під рукою. Велика 4-дверна шафа з дзеркальними дверцятами посередині додає функціональності до комплекту спальні Тедді. Ви зможете компактно організувати порядок для верхнього одягу, костюмів чи взуття. Комод з мінімалістичною ручкою має чотири шухляди, що надає додаткового простору для зберігання. Його універсальний дизайн і плавні лінії доповнюють загальний вигляд колекції, створюючи гармонійний інтер'єр. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм, фурнітура представлена алюмінієвими ручками чорного кольору.
Характеристики шафи:
Матеріал виготовлення шафи:
Колір:
Габаритні розміри шафи:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб артизан |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Антресоль | Нет |
| Полки для белья | 2 |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2106 мм |
| Глубина шкафа | 550 мм |
| Ширина шкафа | 1792 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |