

5 402 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ТЕО МИРО-МАРК ГРАФІТ/АНТРАЦИТ
Комод Тео 3Ш Миро-Марк – практичний комод у стилі модерн від відомого виробника з України. Фасад та корпус комоду виконані із спеціальної меблевої ламінованої ДСП. Дизайнери обрали кольори для його забарвлення – Графіт та Антрацит. Комод має три висувні шухляди для зберігання речей.
Дизайнерські послуги проектування спальні Вам не знадобляться, якщо Ви обираєте спальню Тео. Комплект екстравагантної новинки у графітовому трендовому кольорі. Неймовірне поєднання колірної гами Мат Антрацит та Мат Графіт. Ліжко шириною 1.6 м виконане з суцільною екстрам'якою спинкою, схожою на велику подушку. Тканина узголів'я дуже легка у догляді та стійка до перепадів температури. На спинці також виділяється ненав'язливий принт у ромбах, що створює ефект затишку та гармонії. Ліжко з висувною шухлядою, в якої зручно зберігати постільну білизну та інші речі. Приліжкова тумба вирізняється цікавим дизайном, має приховані ручки для відкриття шухляд. Дуже ефектно виглядає і трохи заглиблена поверхня тумби до середини. Таке рішення ще й досить практичне, оскільки речі, які стоятимуть на поверхні тумби, мають точку опори і не впадуть із тумби. Комод із трьома висувними шухлядами чудово доповнить вашу кімнату. Над комодом можна встановити дзеркало серії Тео. У комплект спальні Тео входять шафи дводверні та тридверні з широкою профільною ручкою чорного кольору, а також шафа-купе з дзеркалом, оснащена якісною фурнітурою. Корпус та фасад меблів виготовлені з ламінованої ДСП 16 мм.
Характеристики:
Матеріал виготовлення комоду:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Цоколь |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит, Антрацит, Серый |
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глубина комода | 46.5 см |
| Высота комода | 72.5 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |