







1 108 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ОЛЯ СВІТ МЕБЛІВ
Кухонний гарнітур Оля - хіт продажів кухонних меблів.
Тумба верхня В 50 ОКАП Оля однодверна. Тут вже точно поміститься все, що Вам потрібно!
Корпус ДСП: білий, дуб сонома, графіт, попелястий, дуб крафт золотий
Фасади МДФ: арабіка, елегантний сірий софт, інжир, лаванда софт, каталонський жовтий, м'ята супермат, світлий какао, темний хакі, східний сапфір, чорний софттач, білий, сірий софт, світло-сірий софттач, світло-сірий структура супермат, дерево Трансільванія, біле дерево, клен, блакитна лагуна, дуб сонома, дуб трюфель.
Розміри:
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 400 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Желтый, Клен Светлый, Дуб сонома, Белый, Капучино, Серый |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |