


890 ₴
Придиванний приставний журнальний столик Derzitto – оптимальне рішення, коли вам потрібен додатковий простір біля дивана або ліжка. За рахунок компактної конструкції цей стіл займає мінімальну кількість вільного місця, має ергономічну форму та вкрай міцну конструкцію. На відміну від інших схожих моделей, столик Derzitto розбірний, тобто, за необхідності, його дуже легко транспортувати або зберігати. На збирання/розбирання потрібно не більше 5 хв. За рахунок 2 мм крайки по периметру стільниці, цей стіл є безпечним та приємним на дотик. Вага столу всього 3,3 кг, тому переносити його, вкрай легко та зручно.
Надійний і легкий механізм трансформації виключає заклинювання при розкладанні столу.
Конструкція столу в розкладеному стані є міцною і стійкою.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Белый, Венге |
| Габаритные размеры столика | |
| Высота столика | 650 мм |
| Глубина столика | 440 мм |
| Длина столика | 330 мм |
| Толщина столешницы | 16 мм |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики столика | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 650 |
| Глубина | 330 |
| Длина | 440 |
| Материал изготовления | |
| Опоры | ламинированная ДСП |