


54 950 ₴
Диван-трансформер RUMI – унікальний виріб, що не має аналогів в Україні!
Це інноваційне рішення, яке дозволяє максимально ефективно використовувати простір у вашому будинку. Ваш диван трансформер поєднає у собі функціональність, стиль та комфорт, зекономить місце у кімнаті та, беззаперечно, здивує всіх ваших гостей.
Диван трансформер RUMI – це багатофункціональний предмет меблів, що може використовуватись як звичайний диван для відпочинку, а також трансформуватися у двоярусне ліжко. Завдяки унікальній конструкції, ви можете легко розкладати та складати його, створюючи максимально комфортні умови. Двоповерхове ліжко на основі дивана-трансформера надає додаткове спальне місце, що особливо зручно, якщо у вас є багатодітна сім’я або ж до вас завітали гості.
Дивани-трансформери RUMI виготовлені із високоякісних матеріалів, що гарантує тривалий термін служби та максимальний комфорт у використанні. Ця модель оснащена зручним механізмом перетворення, який дозволяє швидко та легко змінювати конфігурацію дивана. Завдяки сучасним технологіям та механізмам, перетворення є плавним та безпечним.
Придбання дивана-трансформера RUMI вигідна з фінансової точки зору, бо вам не потрібно купувати окремі крісла та ліжка – ви отримуєте багатофункціональність та економите на витратах на додаткових меблях.
Завдяки широкому асортименту оббивних тканин ви обов'язково зможете підібрати цю модель для свого будинку.
Особливості:
Характеристики:
Габаритні розміри:
Матеріал виготовлення:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спального места | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Угол дивана | взаимозаменяемый |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Разные цвета |
| Комплектация | |
| Встроенный бар | Нет |
| Встроенный столик | Нет |
| Декоративная полка | не предусмотрена |
| Подлокотники | Да |
| Функция релакс | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 79 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 99 |
| Длина дивана | 224 м |
| Обивочный материал | Текстиль |