

3 867 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ РОКСАНА СВІТ МЕБЛІВ
Тумба нижня Н 60 2Д Роксана Світ Меблів
Розміри:
Матеріали:
Корпус: білий, каштан (ДСП).
Фасади: прованс світлий, прованс темний (патина, МДФ).
Кухня комплектується ручками: DP197AB/MLK скоба, метал бронза, міжцентр 96 мм. DG197AB/MLK кнопка, метал бронза, міжцентр 0 мм.
Елементи з висувними ящиками на направляючих повного висування.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Каштан |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 816 мм |
| Глубина | 525 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |