

1 653 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ РОКСАНА СВІТ МЕБЛІВ
Фасад посудомийки Ф 60 ПМ Роксана Світ Меблів
Розміри:
Матеріал фасаду: МДФ рамка
Колір: прованс світлий, прованс темний (патина, МДФ).
Кухня комплектується ручками: DP197AB/MLK скоба, метал бронза, міжцентр 96 мм. DG197AB/MLK кнопка, метал бронза, міжцентр 0 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Каштан |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 713 мм |
| Глубина | 16 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Материал изготовления | |
| Фасады | МДФ |