


11 883 ₴
Три кити, на якому тримаються ХОРОШІ кухні - це висока якість, функціональність і зручність. Додайте до цього ще й привабливий зовнішній вигляд! Вийде кухня Злата!
Мабуть, дана кухня - одна з найпопулярніших на українському ринку меблів для кухні. Чому? Численні покупці відзначають - вона дуже зручна, практична, володіє відмінними експлуатаційними характеристиками і зносостійкістю.
Кухня Злата продається комплектом або посекційно! Стільниці не входять у вартість комплекту!
Верхні секції (Д/В/Г), мм:
Нижні секції (Д/В/Г), мм:
Корпус: білий (ДСП).
Фасади: дуб артизан, антрацит, артвуд світлий (ДСП).
Кухня комплектується ручкою Ф.412.047/128, пластик, міжцентр 128 мм.
Елементи з висувними ящиками на роликових направлячих.
Кухня не комплектується стільницею (продається окремо)
Кольорові рішення стільниць:

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация барной стойкой | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного гарнитура | модульный |
| Форма кухонного гарнитура | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Дуб альпийский, Белый |
| Габаритные размеры кухонного гарнитура | |
| Высота верхнего уровня | 600 мм |
| Высота нижнего уровня | 815 мм |
| Глубина верхнего уровня | 290 мм |
| Глубина нижнего уровня | 460 мм |
| Длина верхнего уровня | 2600 мм |
| Длина нижнего уровня | 2600 мм |
| Дополнительные характеристики кухонного гарнитура | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |