





19 154 ₴
Кухня Марго - це простора, зручна, вишукана та стильна модель, що задовольнить забаганки кожного користувача. Кухня має пряму форму, місткі відділи, широку стільницю, великий вибір кольорових рішень та стильну підсвітку. Виготовлена з найкращих екологічно чистих матеріалів і слугуватиме Вам довгі роки. Приємна вартість, розумне планування, універсальність та комфорт. Що може бути краще? Поєднання стильних і приємних кольорів в дизайні кухні роблять її елегантною королевою у будь-якому новітньому інтер'єрі, яка точно підкреслить індивідуальний характер атмосфери і створить любий затишок. Купуйте кухню просто зараз та насолоджуйтесь приготуванням смачних страв щодня!
Кухня Марго продається комплектом або посекційно! Стільниці не входять у вартість комплекту!
Верхні секції (Д/В/Г), мм:
Антресолі (Д/В/Г), мм::
Нижні секції (Д/В/Г), мм:
Пенал (Д/В/Г), мм:
Корпус ДСП: білий / дуб сонома / графіт / дуб крафт золотий / попелястий.
Фасади ДСП : дуб крафт золотий / білий / морське дерево вінтажне / артвуд світлий
Фасади МДФ: графіт / блакитна лагуна / світло-сірий текстура супермат / дерево Трансильванія / сірий софт / білий супермат / чорний софттач / сапфір східний / темний хакі / світлий какао / м"ята супермат / світло-сірий софттач / Каталонский жолтий / лаванда софт / інжир / елегантний сірий софттач / арабіка.
Кухня комплектується ручкою З-38 Палмет золото, металева, міжцентр 96 мм та 128 мм.
Модель комплектується царгою 2.4 під замовлення.
Елементи з висувними ящиками, виготовляються в двох варіантах:
1 Стандарт (роликові направляючі);
2 LUX (телескопічні направляючі повного висування).
Можлива комплектація нижніх ящиків ніжкою регулюючою в кольорі (алюміній), замість царги 2.4 м.
Можлива комплектація нижніх шухляд ніжкою регулюючою в кольорі (алюміній), замість царги 2.4 м.
Кольорові рішення стільниць (продаються окремо):
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного гарнитура | модульный |
| Форма кухонного гарнитура | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой, Дуб сонома, Черный, Белый, Серый |
| Габаритные размеры кухонного гарнитура | |
| Высота верхнего уровня | 1080 мм |
| Высота нижнего уровня | 816 мм |
| Глубина верхнего уровня | 320 мм |
| Глубина нижнего уровня | 460 мм |
| Длина верхнего уровня | 2600 мм |
| Длина нижнего уровня | 2600 мм |
| Материал изготовления кухонного гарнитура | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасад | МДФ |
| Дополнительные характеристики кухонного гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип мебельной ручки | ручка-скоба |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые, Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет мебели | Клен |