


2 886 ₴
Стілець обідній Катрін з колекції Престиж з подовженою спинкою - це шикарний стілець, який прикрасить собою їдальню, вітальню або кухню. Дана модель виділяється оригінальною, злегка вигнутою спинкою, а також яскравою тканиною оббивки. Стілець оптимальної висоти і сподобається всім без винятку. Виріб виконаний із натурального дерева - бука. Сидіння та спинка оббиті стійкою до зношування тканиною Alarma-1.
Родзинкою стільця Катрін є те, що тканиною оббита майже вся задня сторона стільця, на відміну від звичайних моделей. Завдяки цьому цей виріб виглядає оригінально і неповторно. Вишуканий обідній стілець Катрін підкорить з першого погляду.
Щоб ви не були обмежені в підборі стільця до вже наявного столу, дана модель може бути виконана в 4 кольорах: білий, слонова кістка, венге-шоколад і горіх темний. До кожного з цих кольорів був підібраний свій вид тканини.
Колір: Слонова кістка/Джангл 1v1 KOM
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркасу:
Слонова кістка
Оббивки:
Джангл 1v1 KOM
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Слоновая кость (ivory) |
| Варіанти виконання | Венге-шоколад/Аларма 1 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1070 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |