

5 980 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ TEENAGER КОРПУС ТАХО/БІЛИЙ VIORINO-DEKO
Письмовий стіл з пеналом має кілька переваг, серед яких можна виділити наступні:
Наявність ящиків та полиць для зберігання книг, зошитів, паперів, ноутбука та інших необхідних речей для навчання та роботи, що дозволяє зберігати все необхідне на одному місці та підтримувати чистоту на робочому місці
Ергономічний дизайн столу, який забезпечує зручність під час роботи за ним, зокрема, правильну висоту, довжину та ширину робочої поверхні, що дозволяє уникнути втому та перенапруження м'язів під час тривалої роботи за столом.
Естетичний вигляд, який дозволяє столу з пеналом чудово вписатися в будь-який інтер'єр.
Універсальність та мобільність - письмовий стіл з пеналом може бути використаний як у домашніх умовах, так і в навчальних закладах, офісах та інших місцях, де потрібно забезпечити комфортні умови для навчання та роботи.
Характеристики:
Габаритні розміри:
Колір корпусу:
Колір фасаду:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Да |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Тип стола | прямой |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 1700 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Длина | 1550 мм |
| Размеры столешницы | |
| Глубина столешницы | 500 мм |
| Длина столешницы | 1200 мм |
| Комплектация | |
| Колесики | Нет |
| Навесной шкаф | Да |
| Навесные полки | Да |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Да |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Шкаф-пенал | Да |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Тахо |