



7 722 ₴
Стильний, сучасний та недорогий обідній стіл Модерн Мікс Меблі з колекції Колібрі приваблює своєю простотою, витонченістю та легкістю. Класичний дизайн виробу дозволяє успішно вписатися в будь-який інтер'єр, гармонійно поєднуватися з будь-яким стилем. Догляд за такою конструкцією потрібний мінімальний, відрізняється довговічністю. Має прямокутну форму. Легко розкладається, перетворюється на просторий обідній стіл для великої кількості людей. Каркас конструкції виготовлений з масиву бука, міцна стільниця - зі шпонованого, шліфованого МДФ.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
1200 (+400) х 750 х 750 мм.
Колір: білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Розмір стільниці | 120(160)*75 |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1600 мм |
| Ширина стола | 750 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Комплектация стола | |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные характеристики стола | |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |