




16 099 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ТЕО СВІТ МЕБЛІВ
Модульна система ТЕО - це оригінальне рішення для спальні, яке пропонує нам українська меблева фабрика Світ Меблів. Модульна система ТЕО підкреслить сучасність і витонченість Вашого інтер'єру. Вона відрізняється своєю простою формою, багатофункціональністю і місткістю.
Актуальність цій системі надають лаконічні фасади з непомітними ручками та природність кольорів. Немає нічого зайвого, але водночас в ній вмістяться всі необхідні речі.
Характеристики (довжина*вистота*глибина):
Меблі обладнано висувними ящиками на направляючих повного висування.
Над комодом матиме гармонійний вигляд люстро Тео Світ Меблів
Матеріал виготовлення модульної спальні:
Доступні кольори на вибір:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Дуб артизан |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Состав стенки | |
| Витрина | 1 шт |
| Комод | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Встроенный бар | Нет |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Задняя стенка | ДВП |
| Размер ниши под ТВ | |
| Ширина | 165 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Высота | 49 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мебели | Стенка в гостинную |
| Тип витрины | прямая |
| Производитель | Мир мебели |