








31 386 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ ВІТАЛЬНІ МОДЕРН МИРО-МАРК БІЛИЙ ГЛЯНЕЦЬ
Назва вітальні говорить сама за себе Модерн (Modern), це знахідка для створення трендового інтер'єру. Білий глянець – це універсальний варіант для облаштування вітальні мрії, адже він дозволяє експериментувати зі стилями та акцентами у кімнаті.
Вітальня Модерн стане чудовим варіантом для дизайну в стилі мінімалізм у пастельних тонах або контрастній гамі. Прямі та чіткі лінії на фасадах, Led-підсвічування блакитного відтінку надає затишку комплекту, створюючи цікавий дизайн кімнати. Підсвічування виділяється на білому кольорі і надає вітальню ефектного вигляду, а у вечірній час може замінити нічник. Модулі місткі та функціональні, адже у кожному з них достатньо місця для зберігання речей. Наприклад, посуд чи декор.
До складу вітальні входять наступні елементи:
MD-162-WB - Комод Модерн (ШxГxВ): 105x35x95.5 см
MD-121-WB - Пенал Модерн 1Д з підсвічуванням (ШxГxВ): 62.7x35x168 см
MD-122-WB - Пенал Модерн 2Д з підсвічуванням (ШxГxВ): 120x35x168.5 см
MD-160-WB - Тумба ТВ Модерн 1,55 м (ШxГxВ): 155x35x48.7 см
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Тип фасада | прямой |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Пенал | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 4427 мм |
| Глубина стенки | 350 мм |
| Высота стенки | 1685 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП, стекло |