
8 057 ₴
Вітальня Лего від українського виробника Світ Меблів це сучасне рішення для Вашої вітальні. Чіткість форм та ліній, визначеність кольору, гладкі глянцеві фасади покриті лаком задовольнять найвибагливіший смак. Комплектація вітальні Лего трьома місткими тумбами, полицею та ТВ-тумбою дозволяє розміщувати меблеві елементи за індивідуальним дизайном, враховуючи особливості приміщення.
Вітальня Лего виглядає дуже стильно та сучасно, не обтяжує простір лишніми елементами, але водночас вмістить всі необхідні речі та корисні дрібниці.
Загальні габарити вітальні:
Характеристики (довжина*вистота*глибина):
Матеріал:
Доступні кольори на вибір:

Може додатково комплектуватись підсвіткою
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Состав стенки | |
| Навесной шкафчик | 1 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Встроенный бар | Нет |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2400 мм |
| Глубина стенки | 400 мм |
| Высота стенки | 1500 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мебели | Стенка в гостинную |
| Тип витрины | прямая |
| Производитель | Мир мебели |