

2 219 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ АМЕЛІЯ
Тумба приліжкова Амелія- це стильна тумба приліжкова, що перетворить вашу спальню, підкресливши затишок, комфорт і особливий смак. Тумба містить дві шухляди, що обладнано направляючими повного висування.
Модульна спальня Амелія від українського виробника Світ Меблів створить гармонійний і затишний інтер'єр вашої спальні. Завдяки сучасному стилю, колірній гамі та дизайну комплект спальні Амелія створює єдиний естетичний образ і додає розкіш і затишок вашому простору відпочинку!
Спальня Амелія у кольорі білого глянцю виглядає неймовірно розкішно. Дизайн виконано в єдиному стилі, всі фасади та корпус білого кольору. Єфектності додають чорні елементи фурнітури у вигляді дугоподібних ручок та напольних кріплень меблевих елементів спальні, а також декорування фасадів вертикальними лініями, що присутнє на кожній частині спального модуля Амелія. Кожен елемент доповнює один одного, створюючи максимально комфортну та затишну атмосферу. Велика чотиридверна шафа та місткий комод дозволять розмістити всі Ваші речі гардеробу та предмети побуту, без яких неможливо обійтися щодня.
Якщо Вам до вподоби білий дизайн, що надає легкості, розкошу та витонченості інтер'єру, тоді спальний гарнітур Амелія точно не залишить Вас байдужим!
Характеристики:
Габарити тумби:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Тип мебели | тумба |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 40 см |
| Высота тумбы | 45 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма тумбы | прямая |