

4 872 ₴
Шафа Амбре модульного передпокою Амбре від українського виробника Світ Меблів гарно впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення. Шафа складається з двох дверей та місткої шухляди,обладнаної направляючими повного висування. Задяки невеликим габаритам шафа оптимально впишеться у смарт-передпокої або невеликій кімнаті.
Місткий, але водносчас компактний передпокій Амбре від українського виробника Світ Меблів створить гарний настрій та затишну атмосферу Вашого будинку. Дизайн фасадів в кольорі натурального дерева не залишить байдужими поціновувачів природних форм та відтінків в інтер'єрі.
Зручність у розміщенні вехнього одягу, взуття та необхідних речей забезпечить шафа, пенал, тумба, комод та люстро передпокою Амбре Світ Меблів. Передпокій виготовлено з врахуванням всіх Ваших потреб, комплектація передпокою здійснюється відповідно до особливостей інтер'єру адже він складається з різних модульних частин, які можна розмістити за Вашими індивідуальними уподобаннями.
Зі стильним і компактним передпокоєм Амбре Вам забезпечено гарний настрій для комфортного виходу на роботу, навчання чи прогулянку!
Характеристики:
Габаритні розміри:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 2025 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб артизан |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Производитель | Світ Меблів |
| Тип прихожей | модульная |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |