





1 456 ₴
Стілець Джастін українського виробника Мікс Меблі - сучасний дизайнерський стілець стильного кольру. Представлена модель - чудове рішення не тільки для дому, а також для кафе, барів, салонів чи офісів. Простий дизайн, високі витончені ніжки, міцний та якісний матеріал виготовлення характеризують модель як міцну надійну конструкцію, яка прослужить вам довгий час. Стілець Джастін відмінно підходить по висоті до обіднього столу, ніжки стільця стійкі і не деформують підлогу, стільці довговічні у використанні, приємне велюрове сидіння робить його популярним і затребуваним протягом тривалого часу.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
Продаж лише кратно 4 шт (коробка)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет каркаса | Черный, Бук натуральный |
| Цвет обивки | Сиреневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 840 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл, натуральное дерево |
| Обивочный материал | Велюр |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Спинка | гнутая фанера |