





2 002 ₴
М'який кухонний стілець на металевих ніжках Чілі українського виробника Мікс Меблі - сучасний дизайнерський стілець стильного глибокого коричневого кольору у поєднані з чорним каркасом. Міцні металеві ніжки забезпечать стійкість та значне навантаження стільця. Сидіння виконане з гнутоклеєної фанери, оббите поролоном та тканиною мікрофібра РК-03.
Представлена модель - чудове рішення не тільки для дому, а також для кафе, барів, салонів, офісів. Простий дизайн, високі витончені ніжки, міцний та якісний матеріал виготовлення характеризують модель як міцну надійну конструкцію, яка прослужить вам довгий час.
Матеріал виготовлення:
Колір:
Габаритні розміри:
Продаж лише кратно 4 шт (коробка)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Коричневый |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 890 мм |
| Глубина | 460 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Обивочный материал | Микрофибра |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Спинка | гнутая фанера |