



10 590 ₴
Стіл розкладний Вавілон Мікс Меблі - елегантний предмет меблів, виконаний у класичному стилі. Цікавим його роблять делікатні форми та вишукані деталі. Стільниця виготовлена з шпонованої дубом МДФ, різьблені ніжки - натуральне дерево високої якості - масив сосни. Наявність вставки - "метелик" в стільниці дозволяє розкласти стіл. Таким чином Ви зможете розмістити максимальну кількість своїх гостей. Декоративні елементи - точені ніжки та основа столу роблять його зовнішній вигляд неповторним та яскравим.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір: горіх італійський
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Форма стола | Овальный |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех итальянский |
| Регулировки стола | |
| Высота обеденного стола | Нет |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1500 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1900 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 1500 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | натуральное дерево, массив дерева |
| Столешница | МДФ шпонированный |