

2 650 ₴
Стілець із натурального дерева з м'якою тканинною оббивкою Буковель з колекції Авангард має класичний дизайн та якісне сучасне виконання. Каркас стільця виконаний із масиву бука. Сидіння та спинка з тканинною оббивкою Malmo 95. Висока спинка з фігурним декоративним різьбленням у верхній частині.
Стильний, сучасний класичний обідній стілець Буковель стане чудовим доповненням до інтер'єру Вашої вітальні або їдальні, кафе та ресторанів.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Цвет обивки | Темно-серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1010 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |