



2 670 ₴
Стілець обідній Чумак-2 з колекції Карпати - дуже стильний та зручний. Красива, злегка вигнута висока спинка, м'яка оббивка сидіння і спинки роблять цей стілець вишуканим і зручним.
Стілець виготовлений з натурального дерева (масив бука), що відрізняється відмінною міцністю, зносостійкістю та довговічністю, йому не страшні температурні перепади, вологий клімат та шкідники. Стілець має подовжену анатомічно вигнуту спинку, утримуючи хребет у правильному положенні.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркасу: білий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1010 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Ткань |