






2 106 ₴
Стілець Трініті Мікс Меблі – це вишукана дизайнерська модель з простроченою оббивкою у вигляді стильних квадратів. Стілець має завищену спинку, оббиту шкірозамінником Fly Nova DarkBrown 2231-1, Ексім Текстиль, сидіння виготовлено з фанери з поролоном 30 мм. Ніжки: порошкове фарбування,
Металеві стільці Трініті Мікс Меблі створюють гармонійну композицію зі столами Мікс Меблі на метелевих каркасах.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Коричневый |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Коричневый |
| Цвет каркаса | Черный |
| Цвет обивки | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | металл |
| Сиденье | фанера |
| Спинка | фанера |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | Искусственная кожа, Ткань |