


4 040 ₴
Стілець Верона Мікс Меблі з колекції Палермо з натурального дерева з м'якою тканинною оббивкою сидіння та м'якою спинкою відображає класичні тенденції у меблевій моді. Каркас виробу виконаний із масиву дерева ясен. Сидіння з м'якою тканинною оббивкою. Родзинкою є висока спинка з м'якою оббивкою. Рівні стійкі ніжки надають моделі статичності та міцності.
Стильний класичний обідній стілець Верона стане відмінним доповненням до інтер'єру Вашої вітальні або їдальні, кафе та ресторанів.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір: горіх
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Цвет каркаса | Орех |
| Цвет обивки | Темно-бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 960 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |