

3 090 ₴
Стілець Оксфорд Мікс Меблі з натурального дерева з м'якою тканинною оббивкою сидіння та полегшеною спинкою відображає класичні тенденції у меблевій моді. Каркас виробу виконаний із масиву дерева бук. Сидіння з м'якою тканинною оббивкою. Рівні стійкі ніжки надають моделі статичності та міцності.
Стильний класичний обідній стілець Оксфорд стане відмінним доповненням до інтер'єру Вашої вітальні, кухні або їдальні, кафе та ресторанів.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет каркаса | Белый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |