
3 090 ₴
Стілець Оксфорд-Т Мікс Меблі з натурального дерева, твердим сидінням та спинкою відображає традиційні тенденції дизайну. Каркас виробу виконаний із масиву дерева бук, сидіння з фанери гнутоклеєної. Рівні стійкі ніжки надають моделі статичності та міцності.
Традиційний класичний обідній стілець Оксфорд-Т стане відмінним доповненням до інтер'єру Вашої вітальні, кухні або їдальні, кафе та ресторанів.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір: темний горіх
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Основание кресла | Стандартное (4 ножки) |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Цвет каркаса | Орех |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 860 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | гнутая фанера |
| Спинка | натуральное дерево |