


3 146 ₴
Стілець обідній Лідер із колекції Престиж відрізняється лаконічним дизайном і високим рівнем комфорту. Тверда спинка з горизонтальними планками виглядає дуже цікаво у поєднанні з будь-яким дизайном. Корпус стільця виготовлений з натурального дерева - масиву бука в благородному кольорі темний горіх. Сидіння оббите тканиною Джерсі 02.
Стілець обідній Лідер стане ідеальним рішенням для інтер'єру, оформленого у класичному стилі.
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колір каркасу: Темний горіх
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех темный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 430 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |