


18 250 ₴
Дерев'яне односпальне ліжко Баварія з колекції Прайм з шухлядами має оригінальний дизайн у вигляді софи. При виготовленні цього предмета меблів використовуються матеріали та комплектуючі тільки найвищої якості, що гарантує його надійність і довговічність. Дерев'яна вигнута спинка з декоративним вирізом переходить в узголів'я ліжка. Основа під матрац ламелі. Ліжко Баварія оснащене двома підліжковими шухлядами, які можна використовувати для зберігання іграшок та постільних речей.
Ліжко Баварія - стильне, добротне, елегантне, є чудовим придбанням для невеликих приміщень, де важливо зберегти простір, а також для спальні підлітка.
Матеріал виготовлення:
Можливі варіанти кольорів:

Габаритні розміри:
Спальне місце, мм: 900*2000
Можлива додаткова комплектація ліжка боковою планкою,
розміром 1100 мм*300 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Основание | Ламели |
| Размер спального места | 90х200 |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет (оттенок) мебели | Каштан |
| Комплектация кровати | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 82 см |
| Длина кровати | 208 см |
| Ширина кровати | 98 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |