
8 047 ₴
Тумба приліжкова Шопен з колекції Прайм - компактна тумба у класичному стилі. Незважаючи на свої невеликі розміри, тумба функціональна та містка. Це дуже корисний для спальні аксесуар, адже завжди хочеться мати під рукою потрібні в спальні дрібниці. Корпус тумби, а також фасади шухляд виготовлені з натурального дерева - масиву вільхи.
Тумба оснащена трьома шухлядами середньої глибини - дві маленькі верхні шухляди під стільницею і одна нижня велика. Вони можуть розмістити безліч різноманітних аксесуарів, книги, журнали. Для висування шухляд вам не потрібно буде прикладати значних зусиль, адже для цього передбачені елегантні, а головне зручні ручки з металу.
Габаритні розміри:
Колір: каштан
Корпус: дерево (масив вільхи)
Фасади: дерево (масив вільхи)
Доступні кольори виконання: Білий, Слонова кістка, Горіх, Темний горіх, Яблуня, Каштан, Махонь

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Цоколь |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Каштан |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 68 см |
| Глубина тумбы | 48 см |
| Ширина тумбы | 60 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |