

5 765,50 ₴
Тумба приліжкова Ланіта з колекції Прайм - компактна тумба у класичному стилі. Незважаючи на свої невеликі розміри, тумба функціональна та містка. Це дуже корисний для спальні аксесуар, адже завжди хочеться мати під рукою потрібні в спальні дрібниці. Корпус тумби, а також фасади шухляд виготовлені з натурального дерева - масиву вільхи.
Тумба оснащена двома шухлядами середньої глибини. Вони можуть розмістити безліч різноманітних аксесуарів, книги, журнали. Для висування шухляд вам не потрібно буде прикладати значних зусиль, адже для цього передбачені елегантні, а головне зручні ручки з металу.
Габаритні розміри:
Колір: білий
Матеріал виготовлення:
Доступні кольори виконання: горіх, темний горіх, яблуня, махонь, каштан, білий, слонова кістка.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Цоколь |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 42 см |
| Ширина тумбы | 43 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |