




4 875 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ "BED ROOM 3" КОРПУС ТAХО+ТАХО VIORINA-DEKO
Стіл письмовий BED ROOM №3 – новинка від виробника Viorina-Deko, який можна придбати як самостійний предмет меблів для дитячої чи робочого кабінету. Крім того, ви можете доповнити ним ліжко-горище BED ROOM №3, щоб скласти гармонійний комплект для кімнати підлітка, забезпечивши комфортне місце для сну, навчання та зберігання речей.
Конструкція столу передбачає три висувні шухляди на телескопічних напрямних, у яких зручно зберігати канцелярське приладдя, зошити або документи. Параметри стільниці дозволять зручно розкласти книги з зошитами під час виконання домашнього завдання, а також поставити ноутбук для роботи або навчання.
Стіл виготовляється з ЛДСП виробника Swisspan by Sorbes, безпечного та надійного матеріалу, який має високі експлуатаційні показники та збереже початковий зовнішній вигляд довгий час. Для безпечного використання торці кімнати та гострі кути захищені кромкою завтовшки 0,6 мм
Габаритні розміри столу:
Розміри стільниці:
Матеріал виготовлення:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | письменный |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Наличие надстройки | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Количество мест | 1 |
| Тип | Стол |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1280 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Высота | 770 мм |
| Размеры столешницы | |
| Длина столешницы | 1280 мм |
| Глубина столешницы | 550 мм |
| Высота от пола | 770 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП |
| Опоры | ламинированная ДСП |
| Фасады | ДСП, ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Подставка под системный блок | не предусмотрена |
| Выдвижная полка для клавиатуры | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |