



13 312 ₴
Диван Оскар Мікс Меблі - це зручний диван, що відображає нові тенденції у моді сучасних інтер'єрів, чіткі геометричні форми, цікаві стильні кольрові рішення. Диван стане доповненням в інтер'єрі Вашої вітальні чи спальні, надасть вишуканості та допоможе оптимізувати місце, завдяки своїй практичності. Яскрава оббивка дивана освіжить вигляд будь-якого приміщення, зробить його радісним, сучасним та яскравим. Відпочинок на ньому створить для Вас приємний настрій і додасть Вам бадьорості та енергії на весь день. Комфортабельний і лаконічний диван Оскар створений з екологічно чистих і міцних матеріалів, містить нішу для білизни.
Габаритні розміри:
Матеріал оббивки: Тканина Аляска 97 (Exim Textil) + Принт Англія 09 (Texline)
Механізм трансформації: Єврокнижка
Матеріал виготовлення:
В комплект входить три подушки розміром 630*450*150 мм
Також є ніша для білизни.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Фотопринт |
| Цвет | Темно-серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 80 см |
| Высота посадочной части дивана | 43 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 3 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 193 см |
| Ширина спального места | 145 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, ДВП |
| Наполнители | |
| Спальное место | пенополиуретан, полипропилен |