




15 522 ₴
Диван кутовий Флекс Мікс Меблі - це комфортабельний диван, що втілить мрії про приємне проведення часу та гарний сон. Диван зручний, невибагливий у догляді та довговічний. Стильний вигляд, чіткі геометричні форми та лінії, сучасний колір зносостійкої оббивки дивану підкреслить інтер'єр Вашої кімнати.
Відпочинок на ньому створить для Вас приємний настрій і додасть Вам бадьорості та енергії на весь день. Комфортабельний диван Флекс створений з екологічно чистих і міцних матеріалів, містить нішу для білизни.
Габаритні розміри:
Матеріал оббивки: Тканина Мальмо 90 (Exim Textil)
Механізм трансформації: Єврокнижка з поворотним механізмом
Матеріал виготовлення:
В комплект входить чотири подушки:
Також є ніша для білизни розміром 750*750, висота 230 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество посадочных мест | 4 |
| Механизм трансформации спального места | Еврокнижка |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | угловой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Светло-серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 78 см |
| Высота посадочной части дивана | 43 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 4 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Нет |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, ДВП |
| Наполнители | |
| Подушка сиденья | пенополиуретан |
| Подушка спинки | пенополиуретан |
| Спальное место | пенополиуретан, деревянные ламели |