




10 854 ₴
Розкладний диван Карлсон 1.3 Мікс Меблі - акуратний та естетично привабливий міні-диван для дитячої кімнати, легко стане в найменші кімнати Вашого будинку. Ця модель зможе порадувати Вас своїм дизайном та фарбами, не забираючи при цьому великого простору, якого так часом не вистачає. Розкласти або скласти м'який диван зможе навіть дитина, завдяки простому викатному механізму розкладки - розсувається завдяки роликовій системі та відрізняється високим рівнем надійності рухомих частин. А наявність ніші для речей буде для Вас приємною знахідкою. Диван Карлсон - це завжди затишок та комфорт дитячої спальні.
Габаритні розміри:
Матеріал виготовлення:
Можливі кольори: 1. кава/беж; 2. сірий/світло-сірий; 3. сірий/світло-сірий

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спального места | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Тип дивана | прямой |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Цвет | Бежевый |
| Обивочный материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Высота дивана с учетом спинки | 80 см |
| Высота посадочной части дивана | 45 см |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Подлокотники | Да |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 195 см |
| Ширина спального места | 130 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево, ДСП, ДВП |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина дивана | 80 |
| Длина дивана | 147 м |
| Механизм трансформации спального места | Выкатной |